תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

משימות יומיות

מערכת המשימות היומיות הינה מערכת חדשה יחסית שמטרתה לתת לשחקני המשחק בונוסים עבור פעולות משחק בסיסיות.

בכל יום, כל חשבון יקבל 11 משימות שונות, החל ממשימות קלות כמו השלמת הרפתקה ועד למשימות מאתגרות יותר כמו הפעלת חגיגה או בזיזת נווה מדבר.

ככל שהשחקן צובר יותר נקודות באותו היום, כך הפרסים שהוא יכול לקבל אטרקטיבים יותר.

 כמה עובדות חשובות בנושא זה:

1. המערכת עוקבת אחרי אילו פרסים חולקו כבר לשחקן וכתוצאה מכך יקבל באופן אקראי את אחד מיתר הפרסים האפשריים, כאשר הפרס שכבר קיבל לא יחולק עד שיתר הפרסים האפשריים יחולקו.

2. המשימות היומיות מתאפסות אחת ליום, בשעה 12:00 בדיוק. ניתן לצבור נקודות ולעשות משימות עד השעה הזאת, כאשר אחריה על השחקן להתחיל שוב מ-0 נקודות ולעשות את המשימות מחדש.

כמו כן, על השחקן לאסוף את הפרסים לפני איפוס המשימות היומיות, מכיוון שלא ניתן לאסוף פרס לאחר שהמשימות מתאפסות ומתחיל יום חדש.

3. כל שחקן יכול לקחת פרס על כל "רמה" - 25,50,75,100 נקודות. זאת אומרת שכל שחקן יכול לקחת עד ארבעה פרסים ביום, כאשר בכל רמה פרסים שונים.

כמו כן, על השחקן לדעת שכאשר הוא מקבל פרס כמו בונוס ייצור משאב או ימי פלוס, הם מופעלים בשנייה שהוא מקבל אותם.

4. המשימות היומיות והפרסים שמקבלים בהן לא משתנות בהתאם למהירות השרת.

5. במשימות היומיות קיימות 2 משימות הקשורות באימון חיילים. האחת- אימון 20 חיילי רגלים, השנייה- אימון 20 פרשים, כאשר על השחקן לאמן 20 חיילים רגלים/פרשים במכה אחת על מנת לצבור את הנקודות ממשימות אלו.

בנוסף, ביחד עם הוספת מערכות חלוקת נקודות ההגנה ובונוס הבריתות בתאריך ה10/05/2017, נוספה משימה נוספת(המשימה ה-11) והיא משימת תרומת משאבים לברית.

להלן הטבלה המעודכנת ביותר למשימות היומיות, כאשר ניתן לראות בשינוי בנקודות ובהוספת המשימה החדשה:

לפני ואחרי

*מספר המשאבים שצריך לתרום לבונוס הברית משתנה בהתאם למספר הכפרים שיש לאותו שחקן. משימה זו נותנת סה"כ 6 נקודות(שחקן יכול לתרום את המשאבים האלו עד 6 פעמים, כאשר כל פעם תתווסף לו נקודה אחת).

להלן טבלה המראה כמה משאבים יש לתרום לבונוס הברית על מנת להשלים את המשימה היומית:

כמה ולמה


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא