תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

מה המשמעות של הסכם אי התקפה, קונפדרציה ומלחמה

למרבה הצער, ברית אחת אינה חזקה מספיק בדרך כלל בשביל לנצח את השרת. לכן, שחקנים יכולים להשתמש בכלים דיפלומטיים על מנת למנוע מלחמות עתידיות ולהגדיל את סיכוי הניצחון שלהם. ישנן שלוש אפשרויות: הסכם אי התקפה, קונפדרציה ומלחמה.

קונפדרציה

הקונפדרציה היא קשר חזק בין שתיים או יותר בריתות. במקרה זה, הבריתות יכולות לעזור אחת לשנייה ולשתף פעולה. בדרך כלל, הן עוזרות אחת לשנייה על ידי שלחות תגבורות ומשאבים במידת הצורך. בנוסף, הם יכולים לשתף פעולה בהתקפות מרובות כנגד היריבים שלהם. בשרתים הנפתחים לאחר ה-15.09.2019, מערכת הקונפדרציה החדשה נכנסת לתוקף על מנת להגיד את שיתוף הפעולה בין הבריתות ולהגביל את שליחת המשאבים והתגבורות בין חברי הקונפדרציה.

הסכם אי התקפה

הסכם אי התקפה משמש שתי בריתות שאינן רוצות להלחם אחת נגד השנייה אך גם לא רוצות לשתף פעולה. ההסכם נחתן בדרך כלל בין שתי בריתות חזקות שיכולות לפגוע אחת בשנייה באופן עוצמתי ויש רצון למנוע את זה. הסכם זה מוגבל לעד 3 בריתות.

מלחמה

מלחמה היא מאבק כבד בין שתי בריתות. בריתות בקונפדרציה עומדות בדרך כלל אחת מאחורי השנייה במקרים של מלחמה בין בריתות.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא