תשובות טרוויאן

נתחיל עם השאלה שלך

חפש בעזרת מענה על שאלות

כדי למצוא תשובה, בחר קטגוריה רחבה ואז קטגוריות מצומצמות, עד שהתשובה שלך תופיע למטה. במידה ואתה לא מצליח למצוא את התשובה לה אתה זקוק בעצמך, תוכל ליצור איתנו קשר בסיום.

יש לי שאלה לגבי...

עכשיו ניכנס לפרטים:

חפש בעזרת מפת האתר

האם אתה מעדיף לחפש בעזרת מפת אתר, כפי שהתרגלת לעשות באתרים החביבים עליך? אין כל בעיה, פשוט השתמש בניווט-מפת-האתר של תשובות כדי למצוא את התשובה שלך.

בעיות עם יבול

אחת מהבעיות ששחקנים רבים נתקלים בה בתחילת המשחק היא ניהול המשאבים - ובמיוחד זה של ייצור היבול. בדרך כלל שמים לב לזה כשניגשים לדף השדות ורואים את רשימת הייצור: Crop יבול: 2 לשעה
מבנים רבים, שדות וחיילים צורכים הרבה מתוך הכמות שמייצרים השדות, כפי שניתן לראות לפי הסמל Cropusage בייצור.
לדוגמה, חוטב עצים בשלב 1 דורש:
lumber 40 clay 100 iron 50 crop 60 cropusage 2

זה אומר שהוא דורש 40 עץ, 100 טיט, 50 ברזל מהמחסן ו-60 יבול מהאסם. בנוסף, הוא יצרוך באופן תמידי 2 יבול לשעה. צריכת היבול הזו מצטברת וחוטב עצים בשלב 2 יצרוך יחידה נוספת של יבול לכל שעה (בסך הכל 3). בראש המסך תוכל לראות את המלאי הנוכחי שלך, ייצור היבול וצריכת היבול:
Lumber 145/800 Clay 200/800 Iron 100/800 Crop 90/800 Cropusage 12/14

Cropland זה אומר שבמלאי יש לך כרגע 145 עץ, 200 טיט, 100 ברזל, 90 יבול וצריכה של 12 מתוך 14 יבול המיוצר בכל שעה. בנקודה הזו, אם היית מנסה לשדרג חוטב עצים לשלב 1, לא היית מסוגל לעשות זאת מכיוון שהמשחק מנסה למנוע ממך מלהגיע למצב של ייצור יבול של פחות מ- 2 לשעה.

כדי להגדיל את ייצור היבול, גש את דף השדות והקלק על אחד משדות היבול (צהוב). זה יאמר לך כמה משאבים דרושים לשדרוג השדה הזה. בהנחה שיש לך את הדרישות המתאימות, תוכל לעשות זאת. אנא שים לב ששדרוג שדה יבול לשלב 1 דורש 20 יחידות של יבול.

ייצור יבול שלילי וההשלכות שלו
כשאתה צריך להאכיל יותר חיילים ואוכלוסיה ממה שייצור היבול יכול להאכיל, ייצור היבול יקבל ערך שלילי. זה אומר שהכוחות בכפר יתחילו לרוקן את האסם. אם בעליו של הכפר לא ימלא את האסם לפני שמלאי היבול יגיע ל-0, הכוחות יתחילו למות ברעב. ברגע שייצור היבול יגיע ל-0, ההרעבה תיפסק.


האם השאלה השאלה נענתה לשביעות רצונך?

כן   נייטרלי   לא